חישוב כמויות בטון

אם הגעתם להחלטה לרכוש קרקע ולהתחיל לתכנן עליה את בית החלומות שלכם, אתם בטח כבר מבינים שצריך לתכנן את התקציב שיספק את כל צרכי הבניה. הכנת כתבי כמויות יסייעו לכם להבין כמה חומר תצטרכו וכמה זה הולך לעלות לכם.

חישוב כמויות בטון זו אחת הפעולות החשובות בהכנת כתבי הכמויות, כיוון שחריגה בכמויות הבטון עלולה להוביל לבעיות חמורות בהמשך.

אז נכון, לא תוכלו לבצע את הכנת כתבי הכמויות לבד, אבל כדאי מאוד להכיר את הדרכים לחשוב את התקציב לבניה ובתוכו את כמות החומרים הדרושים לבניה.

אנחנו בנווה אשמורת מספקים שירותי הנדסה, הכנת כתבי כמויות, ניהול פרויקטים ופיקוח בניה, עם דגש על איכות, מקצועיות, ניסיון וביטחון.

מי צריך לבצע חישוב כמויות לפרויקט בניה?

לא משנה אם אתם יזמים, קבלנים או אנשים פרטיים המעוניינים לבנות את בית חלומותיכם, הכנת כתבי כמויות וחישוב כמויות בטון זהו אחד השלבים הראשונים והחשובים במסגרת תכנון התקציב לפרויקט נדלני.

תכנון תקציב נכון, יבטיח לכם ביצוע אפקטיבי של הפרויקט, ללא חריגות בתקציב וללא עיכובים באף אחד משלבי התכנון, פיתוח וביצוע:

  • תכנון אדריכלי, מהדסי שטח – קונסטרוקציה, קרקע, גיאולוג, מודד, קבלן איטום וכו’.
  • תשלומי אגרות לרשויות (כל החיבורים הנדרשים כמו מים, ביוב, גז, חשמל, תקשורת ועוד).
  • יועצים
  • חברת ניהול ופיקוח על הפרויקט.
  • עלויות עובדים וקבלני משנה.
  • עלויות חומרי הגלם, בטון, ברזל, בלוקים, דלתות, תריסים, חתונות, בקיצור – הכל.

מה זה כתב כמויות?

כתב כמויות זהו מסמך ממוחשב, בו מחשבים את כמות החומרים הנדרשים לביצוע פרויקט נדל”ן בהתאם לתוכניות שהתקבלו על ידי האדריכל. במסמך זה תוכלו למצוא מרכיבי שלד, בלוקים, מעקות, כמות בטון נדרש, חומרי איטום, ביסוס, חיפויים חיצוניים, אלמנטים טרומיים, ריצוף ועוד.

כתב הכמויות מאפשר לכם לבצע משא ומתן נכון מול הקבלנים והספקים בפרויקט על סמך הממצאים והכמויות הנדרשות לביצוע הפרויקט.

כדי לקבל את התוצאה המדויקת ביותר, חשוב מאוד לבצע את כתב הכמויות על ידי אנשי מקצוע מנוסים וממובילים בתחום, כמו חשבי כמויות בהסמכתם, מהנדסים ומנהלי פרויקטים בענף הבניה עם ניסיון של שנים.

ככל שכתב הכמויות יהיה מדויק יותר, ככה יהיו פחות חריגות בתקציב ופחות עיכובים לאורך הפרויקט.

בואו נסכם

תכנון מדויק ומפורט של תקציב הפרויקט נעשה על ידי הכנת כתב כמויות. כתב כמויות זה מאפשר לכם להשלים את הפרויקט בקצב נכון ובהתאם לתקציב שהגדרתם, מבלי להיכנס לחריגות גדולות, אשר עלולות להפר את האיזון הכלכלי ולפגוע בלוחות הזמנים של הפרויקט.

חברת נווה אשמורת הינה חברה מובילה בתחום, המספקת שירותי הכנת כתבי כמויות, פיקוח בניה, ניהול פרויקטים, המחזיקה תחתה 5 חברות בת שונות ומעל 10 אנשי מקצוע מובילים בתחומי הבניה וזאת על מנת להעניק לכם שקט נפשי לאורך הפרויקט, שירות מקצועי ואיכותי ותוצאה בדיוק כמו שדמיינתם.

הידע, הטכנולוגיה והניסיון של החברה מעניקים לה את היכולת לתת שירות 5 כוכבים תוך סמכותיות מלאה בכל ענף הבניה.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים.

תוכן עניינים

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?