למה חשוב לקחת חברת פיקוח?

אין דבר יותר משמח מאשר בניית בית אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי גם אין דבר יותר מלחיץ מאשר בניית בית. כל כך הרבה דברים יכולים להתקלקל בעת הבנייה ופעמים רבות אנו נגלה זאת רק לאחר סיום הבנייה. זה אומר כי ההוצאה על התיקונים תהיה עצומה וזאת מכיוון שהבית כבר מוכן ואנו נצטרך לשבור קירות, לשנות מערכות ולבצע עוד אלף ואחד דברים אשר עולים הרבה מאוד כסף.

אז עולה השאלה מה אנו יכולים לעשות בכדי למנוע מתקלות להתרחש בעת בניית בית? אם כן הצעד החכם ביותר הוא לפנות אל חברת פיקוח על הבנייה. עליכם להבין כי חברת פיקוח יכולה לחסוך לכם כסף רב ולכן פניה אליה היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות. 

האם זה משנה איזה חברת פיקוח אני לוקח?

לאחר שהסברנו לכם למה חשוב לקחת חברת פיקוח אנו חייבים לשאול שאלה נוספת והיא האם זה משנה איזה חברת פיקוח אנו לוקחים לפקח על בניית הבית שלנו? אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה. ככל שתבחרו חברה יותר טובה כך הפיקוח יהיה ברמה יותר גבוהה. 

עליכם להבין כי חברת פיקוח מקצועית ואיכותית חוסכת לכם כסף רב בתיקונים ולכן לא כדאי להתפשר על החברה שאתם בוחרים. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שלאחר סיום הבנייה פתאום תגלו כי יש נזילה בשירותים או שאחד הקירות לא נמצא במקום הנכון ולכן יש משמעות אדירה לשאלה באיזה חברת בנייה אתם בוחרים וזה משהו שאסור לכם לזלזל בו.

אל תבחרו חברת פיקוח מבלי לראות פרויקטים קודמים שהיא פיקחה עליהם

עולה השאלה איך נבחר חברת פיקוח ברמה גבוהה? אם כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לבחון פרויקטים קודמים שהחברה פיקחה עליהם. אם הפרויקטים הללו הסתיימו בהצלחה אזי זה סימן שהחברה יודעת את העבודה.

היה והפרויקט נכשל או היו בו בעיות לאחר הבנייה אזי זה סימן שלא כדאי לבחור בחברת הפיקוח הזאת. כאשר אתם הולכים לראות פרויקט גמור שעליו פיקחה חברת הפיקוח הקפידו לדבר עם הדיירים בבניין שהחברה פיקחה עליו או בבית שהיא פיקחה עליו ושמעו מהם איך הייתה העבודה עם החברה והאם כדאי לשכור את שירותיה או שמא הדיירים לא היו מרוצים מהחברה והיו רוצים פיקוח יותר טוב והדוק.

שימו לב לנהלי העבודה של חברת הפיקוח

כאשר אתם באים לבחור חברת פיקוח אתם חייבים לבחון את הנהלים שלה וזאת בכדי להבטיח כי היא יודעת כיצד לפקח. לא צריכים להיות גאונים גדולים בבנייה בכדי להבין האם הנהלים של החברה הם טובים או לא ולכן כדאי לפני החתימה על החוזה לבחון את נהלי העבודה של החברה וכך להבטיח כי תבחרו חברה מעולה, מקצועית ואיכותית.

תוכן עניינים

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?