יועץ בניה ושיפוצים

מתכננים לבנות או לשפץנהכס?

לא מתחילים לפני שמתייעצים עם יועץ בניה ושיפוצים

נווה אשמורת הינה החברה המובילה והמקצועית בישראל ליעוץ בניה ושיפוצים, על ידי אנשי המקצוע המובילים בתעשייה.

לא מתחילים לפני שמתייעצים – למה איתנו?

כאשר אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו, אנחנו לא חייבים לעבור דירה או בית, אנחנו יכולים פשוט לשפץ אותו. שיפוץ בתים ודירות יכול להיות אתגר לא קטן. כאשר אנחנו רוצים לשפץ את הבית שלנו, כדאי לנו לשכור יועץ שתחום המומחיות שלו הוא בניה ושיפוצים. יש לשכור את השירות של יועץ בניה ושיפוצים בשביל שהוא יפקח על עבודות השיפוץ של הבית שלנו ועל קבלן השיפוצים בפועל.

בבחירה של קבלן השיפוצים שישפץ את הבית שלנו, חשוב לשים לב שאנחנו סומכים עליו ומוצאים הוא אמין מאוד. ככל שנשכור שיפוצניק אמין יותר שנרגיש יותר בנוח בקרבתו – כך איכות עבודות השיפוץ שלנו תהיה גבוה יותר. עבודות שיפוץ כולל סבלנות, זמן המתנה וגם הרבה מאוד אורח רוח – עד לסיום העבודות.

למה חשוב לשים לב בשיפוץ בית?

חשוב לשים לב בעת שיפוץ הבית שלנו לאיכות העבודה וגם למידת המקצועיות שלה. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו צריכים לשים לב שעבודות השיפוץ הן לפי כל כללי הבטיחות. עוד חשוב לשים לב שאנחנו בוחרים לשכור אך ורק אנשי מקצוע מורשים כמו קבלן שיפוצים מורשה, אינסטלטור מורשה, חשמלאי מורשה וכדומה.

כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו צריכים לשים לב גם שאנחנו משפצים את הבית שלנו לפי תוכנית הנדסית ואדריכלית ברורה.

איך אנחנו יכולים לחסוך כסף בשיפוץ הבית שלנו?

אם אנחנו רוצים לחסוך כסף בשיפוץ הבית שלנו – אנחנו חייבים לקבוע תקציב ברור לעבודות אלו. ברוב, עבודות השיפוץ, יש חריגה מהתקציב וחשוב להיות מודעים לכך ולשים כסף חוץ מהתקציב בצד. 

כאשר אנחנו ניצמד לתקציב שלנו, יהיה לנו קל יותר לשפץ את הבית שלנו ולהיות בטוחים באיכות הבטיחות של העבודות ובעיצוב שלהן. כאשר אנחנו רוצים לחסוך כסף על שיפוץ הבית שלנו, כדאי לנו גם להתייעץ או לשכור את השירות של מעצבת פנים שאנחנו יכולים לסמוך עליה.

לאיזה חוקים ותקנות חשוב לשים לב בעת עבודות שיפוץ?

יש הרבה מאוד חוקים ותקנות שחשוב לשים לב בעת עבודות שיפוץ. החוקים שחשוב לשים לב אליהם הם שחשוב שהשיפוץ יהיה לפי אישור של המועצה המקומית בה אנחנו גרים. חשוב ששיפוץ הבית יהיה בהתאם לחוקים – כי אחרת אנחנו יכולים להסתכן בהריסה של הבית שלנו או של החלקים המשופצים שלו.

בסופו של דבר, שיפוץ בית הוא דבר נהדר והוא יכול להיות מרגש מאוד. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו צריכים לשים לב לנושאים של תקציב וחוקים. ככל שנהיה מודעים יותר לתקציב של שיפוץ הבית שלנו, יהיה לנו קל יותר לחסוך כסף על עבודות השיפוץ שלנו. מומלץ מאוד לנסות לא לחרוג מתקציב השיפוץ שלנו – למרות שכנראה זה בלתי נמנע.  

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?