מפקח בניה בהרצליה

נווה אשמורת מאחוריך

פיקוח בניה בהרצליה

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח בנייה בהרצליה ובאיזור מרכז הארץ עם צוות מקצועי, ידע נרחב וניסיון שיבטיח לכם שקט תעשייתי.

שיפוץ תמ

הרצליה השוקקת בשנים האחרונות המשיכה להתקדם וכיום בעיר מתנהלים פרויקטי בנייה רבים. בין אם אתם מעוניינים לבנות לעצמכם בית בהרצליה ובין אם אתם יזמי נדל”ן שמכירים את הפוטנציאל שטמון בעיר, כנראה שיהיה לכם מאוד קשה לדאוג לפרויקט לבדכם.

מפקח בנייה הוא איש המקצוע שאחראי על ניהול פרויקטי בנייה וגם בסופו של דבר על ההצלחה שלו. המפקח מעורב עוד בתחילת פרויקט הבנייה ובשיתוף עם האדריכל מחפש אחר קשיים וכשלים שעלולים לעלות בעת ביצוע התוכניות.

לאחר שהתוכנית מאושרת, הוא מארגן את התקציב לפרויקט, לוח הזמנים ובאמצעות מכרז מסייע ללקוח למצוא אנשי מקצוע. מכאן ואילך, הפרויקט נמצא בידיים טובות. 

מתי צריך להיעזר במפקח בנייה?

אין חוק או תקנה שמחייבת את המעורבים בפרויקט בנייה להיעזר במפקח בנייה, גם כשמדובר בפרויקטים גדולים. עם זאת, היעזרות במפקח שמכיר את תחום הבנייה מקרוב יכולה להקל מאוד בהתקדמות הפרויקט ולעזור לכם לוודא שהוא מתבצע על הצד הטוב ביותר. למרבית האנשים שמחליטים ליזום פרויקט בנייה אין את הכלים והידע הנדרשים לטובת ביצוע בקרה שוטפת לעבודה. בנוסף, גם אלו שיש להם את הידע, במרבית המקרים גם אין להם מספיק זמן לגשת למתחם העבודה ולבצע בקרה איכותית. 

היעזרות במפקח בנייה תעזור לכם לחסוך הרבה ליקויים שעשויים להימצא בסיום הפרויקט שיכולים להיות יקרים מאוד לתיקון ועל הדרך, להשליט סדר בכל הפרויקט. 

מה מאפיין מפקח בנייה איכותי?

מפקח בנייה איכותי הוא כמובן איש מקצוע מוסמך, מנוסה ואחד שמחזיק ברישוי לעסוק בתחום פרויקט הבנייה שלכם. נוסף על אלה, מדובר באיש מקצוע בעל יחסי אנוש מעולים שביכולתו לנהל גם אנשי מקצוע בשטח וגם להתנהל מול רשויות ומוסדות שדורשים עמידה בתקנים ונהלים ודיווח שוטף על התקדמות הפרויקט. חשוב שלא לחסוך כסף על מפקח הבנייה ולהתפשר על איכות, כיוון שבסופו של דבר היעזרות במפקח בנייה איכותי תחסוך לכם לא מעט כסף שיכול להתבזבז על תיקונים שנובעים מכשל בפרויקט.

קצת עלינו

אנחנו בחברת נווה אשמורת פיקוח בנייה ותשתיות מכירים מקרוב את הקושי לדאוג לפרויקט בנייה ולוודא שהוא מתקדם על הצד הטוב ביותר. חברת נווה אשמורת הוקמה מתוך החזון האישי שלנו לספק ללקוחות יחס אישי ומקצועי ולקדם פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות ביעילות בהרצליה וברחבי הארץ. בשנותינו בתחום הספקנו ללוות ולבצע עשרות רבים של פרויקטים ומיזמים ברחבי הארץ ולכן השירות שאנחנו מציעים יאפשר לכם להנות מראש שקט ונקי, בזמן שאנחנו כבר נדאג להכל. בהצלחה!

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?