מפקח בניה ברמת גן

נווה אשמורת מאחוריך

פיקוח בניה ברמת גן

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח בנייה ברמת גן ובאיזור מרכז הארץ עם צוות מקצועי, ידע נרחב וניסיון שיבטיח לכם שקט תעשייתי.

שיפוץ תמ

רמת גן היא ללא ספק אחת הערים התוססות שיש בגוש דן ואולי במדינה כולה. היא עמוסה בבתי עסק, מרכזי קניות, בתי ספר ושכונות ביתיות ונעימות. ולכן, זה לא ממש מפתיע שבשנים האחרונות חלה צמיחה משמעותית בבנייה בעיר. מפקח בנייה ברמת גן הוא איש מקצוע שמכיר לא רק את תחום הבנייה מקרוב, אלא גם את האופי המיוחד שמאפיין את העיר המקסימה הזאת.

בשורה התחתונה, מפקח בנייה הוא איש מקצוע שתפקידו הוא להיות אחראי על פרויקט הבנייה שלכם במלואו מא’ ועד ת’. הוא איש המקצוע הראשון שתפנו אליו בהכרזה על פרויקט הבנייה והוא יהיה האדם שיעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לפרויקט שלכם. מפקח הבנייה אחראי על תיאום העבודה בין אנשי המקצוע השונים, ייצוג הלקוח מול בעלי המקצוע בפרויקט, שיח שוטף מול הרשויות והמוסדות ובשורה התחתונה – לדאוג שהפרויקט יצליח.

מה מאפיין מפקח בנייה איכותי?

מפקח בנייה איכותי הוא מפקח שמכיר את תחום הבנייה מקרוב וזכה לביקורות מהללות ומשבחות מלקוחות העבר שלו. חשוב שיהיה מדובר באיש מקצוע בעל רישוי בתחום הפרויקט שלכם, אדם שמכיר מקרוב את האתגרים הנלווים לפרויקטי בנייה וכמובן – איש מקצוע שנעים לעבוד איתו. מפקח בנייה אמור לייצג אתכם הן מול אנשי המקצוע והן מול גורמים בירוקרטים מלמעלה ולכן, ללא ספק הכרחי שיהיה מדובר באיש בעל יחסי אנוש טובים במיוחד.

האם אפשר לקדם פרויקט בנייה ללא מפקח בנייה?

בקצרה, כמובן שאפשר. כיום אין תקנה או חוק שדורשים מעורבות של מפקח בנייה בפרויקטים קטנים וגדולים כאחד. עם זאת, לאדם הממוצע, בין אם מדובר ביזם נדל”ן ובין אם מדובר באיש פרטי שמעוניין להקים לעצמו בית, אין את הניסיון והידע הנדרש בתחום על מנת לוודא שהעבודה בפרויקט הבנייה שלו נעשית על הצד הטוב ביותר. בנוסף, גם אם ישנו הידע, לרוב פשוט אין זמן לבצע בקרה שוטפת. 

מפקח בנייה נועד לוודא שהעבודה נעשית כמו שצריך ולייצג את הלקוח, שאין לו את ההבנה המעמיקה בעולמות הבנייה. על אף שמדובר בהשקעה כספית שצריך לשים, בשורה התחתונה מפקח בנייה טוב צפוי לחסוך לכם לא מעט כסף על ליקויים פוטנציאליים שעשויים היו להיות בפרויקט, אם לא היה שם בשביל לשים עליהם את האצבע.

קצת עלינו

אנחנו בנווה אשמורת פיקוח בנייה ותשתיות מאמינים בחשיבות של פרויקטי בנייה להתבצע על הצד הטוב ביותר. חברת אשמורת פיקוח בנייה ותשתיות הוקמה במטרה לאפשר ללקוחות להנות מאיש מקצוע שיקדם את הפרויקט ויספק להם יחס אישי ומקצועי במהלכו. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתייעץ איתנו, לחשוב ולהתלבט ובמידת הצורך – גם להיעזר בשירותי הפיקוח שלנו. בהצלחה!

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?