מפקח בניה בתל אביב

נווה אשמורת מאחוריך

פיקוח בניה בתל אביב

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח בנייה בתל אביב ובאיזור מרכז הארץ עם צוות מקצועי, ידע נרחב וניסיון שיבטיח לכם שקט תעשייתי.

שיפוץ תמ

אם אתם מנהלים פרויקט בתל אביב, כנראה שאתם כבר יודעים שאתם לא הראשונים ובטח שלא האחרונים. תל אביב היא עיר שוקקת ועמוסה ולכן, פרויקטי בנייה הם דבר שאפשר לראות ממש בכל מקום בעיר.

מפקח בנייה בתל אביב הוא איש מקצוע רציני, מומחה בתחומו שמכיר לא רק את תחום הבנייה מקרוב אלא גם את העיר המיוחדת. בקצרה, מפקח הבנייה אחראי לתאם ולנהל את אנשי המקצוע שמעורבים בפרויקט הבנייה ולוודא שהעבודות מתבצעות בהתאם לתקן ונוהל הנדרש. עם זאת, הגדרת התפקיד המלאה היא מורכבת מעט יותר. 

בין אם הלקוח הוא יזם נדל”ן ממולח ובין אם מדובר באדם שמעוניין להקים לעצמו בית – כנראה שאין ללקוח הממוצע את היכולת לעקוב אחרי המתרחש בפרויקט ולוודא שהתהליכים מתקדמים על הצד הטוב ביותר. כלומר, נוסף על כך שמפקח הבנייה אחראי על תיאום אנשי המקצוע בפרויקט, הוא אחראי לא פחות על ייצוג הצד של הלקוח והאינטרסים האישיים שלו כמו בחירה בחומרי גלם איכותיים, ווידוא שלא מתבצעים קיצורי דרך ובנייה יסודית של המבנה. 

איך בוחרים מפקח בנייה?

ניסיון

בסופו של דבר, כמו בכל איש מקצוע גם כשמדובר במפקח בנייה שעובד בתל אביב, חשוב ללכת על איש מקצוע שמכיר את העבודה מקרוב ויצא לו להתנסות בה בשטח. לכן, שיהיה מדובר באיש מקצוע מנוסה, מקצוען וכזה שזכה לביקורות משבחות ומהללות מלקוחות בעבר. בצעו מחקר אודות איש המקצוע באינטרנט וודאו שהוא נראה לטעמכם.

סוג הכשרה

מפקחי בנייה מקבלים רישיון לסוגי פרויקטים בהם הם יכולים להיות מעורבים בעבודתם. כלומר, ההתמחות של מפקחי הבנייה נוטה להשתנות – החל מפרויקטי תשתית, מגדלים ופרויקטים מסחריים ועד למפקחי בנייה שמומחים בפיקוח על בנייה פרטית או בתי מגורים משותפים. חשוב בבחירת מפקח הבנייה לגשת לאיש מקצוע שמתאים לסוג הפרויקט שעומד על הפרק. 

קשרי אנוש מעולים

נוסף על המקצועיות והיסודיות של מפקח הבנייה שאתם מעסיקים בתל אביב, חשוב לא פחות שיהיה מדובר באיש שמאופיין בקשרי אנוש מצוינים. זאת כיוון שהוא מנהל את אנשי המקצוע השונים ונמצא בקשר שוטף עם בודקי אישורים, נציגי רשויות ועוד. איש שנעים לעבוד איתו ויודע לדבר עם אנשים, הוא אדם שיקדם את האינטרסים שלכם בפרויקט הבנייה על הצד הטוב ביותר.

קצת עלינו

אנחנו בחברת נווה אשמורת פיקוח בנייה ותשתיות מכירים את הקושי לקדם כמו שצריך פרויקטי בנייה ותשתית. העיכובים, הבירוקרטיה וההתעסקות המתמדת בהתפתחות הפרויקט מוכרים לנו מקרוב. חברת נווה אשמורת הוקמה בדיוק בגלל הסיבה הזאת ומתוך מטרה לעזור ללקוחות שלנו לקדם ביעילות את הפרויקט שלהם ועל הדרך להעניק להם יחס חם ושירות אישי ומקצועי. שירותי פיקוח הבנייה שלנו מוצעים במרחב אזורים בארץ, וכמובן גם בעיר הגדולה תל אביב. אם אתם מתלבטים אם אתם זקוקים למפקח בנייה או שאתם רוצים להתייעץ איתנו בנוגע לפרויקט שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. פה בשבילכם להכל להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?