פיקוח אינסטלציה

לקראת עבודות אינסטלציה?

אתם צריכים מפקח אינסטלציה שיעמוד מאחוריכם!

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח אינסטלציה ותשתיות, עם ניסיון רב בתחום ואנשי המקצוע המובילים. איתנו, השקט שלכם מובטח.

פיקוח אינסטלציה

נכון להיום, ברוב אתרי הבניה, בין אם מדובר בפרויקט קבלני חדש, שיפוץ תמ”א 38 או אפילו שיפוץ בבית, אין אף פיקוח על קבלני האינסטלציה, בעקבות כך, קבלני האינסטלציה פועלים על פי ראות עיניהם ולעיתים אף לא לפי התקן המחייב ולא על פי בקשותיו של הלקוח.

התוצאה – תקלות חמורות בסיום העבודה, אשר מובילות להוצאות כספיות רבות, עוגמת נפש רבה וחוסר נעימות רב.

זו בדיוק הסיבה שאתם צריכים מפקח אינסטלציה שיעמוד מאחוריכם ויבחן את עבודתם של קבלני האינסטלציה. השירות שלנו נועד במטרה למנוע נזקים אשר עלולים להופיע בתום בעבודה.

מה זה מפקח אינסטלציה?

מפקח אינסטלציה הוא אדם חיצוני, שאינו מטעם הקבלן, בעל ידע רב בתחום האינסטלציה, אשר תפקידו לבקר את עבודתם של קבלני האינסטלציה הפועלים בשטח. הבדיקה נעשית לאורך כל התקדמות הפרויקט על ידי ביקורי פתע, במטרה לאמת כי אכן העבודה נעשית על פי תקן ועל פי דרישותיו של הלקוח.

המצב היום בפועל, הוא שאנשי האינסטלציה וקבלני משנה רבים, מבצעים את עבודתם על פי ראות עיניהם ואינם עוברים ביקורת וטסטים כפי שמחייב התקן, לאחר כל שלב בעבודתם ולפני סגירת הריצוף או כיסוי חפירות.

למה צריך פיקוח אינסטלציה?

העדר הפיקוח וחוסר המומחיות של קבלני האינסטלציה, עלול להוביל לנזקים רבים, הוצאות כספיות שלא לצורך ועוגמת נפש רבה.

פיקוח אינסטלציה על ידי חברת אשמורת נועד לספק לכם הגנה וביטחון שהעבודה נעשית כל פי התקן ועל פי הדרישות שלכם.  העבודה של קבלני המשנה מפוקחת לאורך כל שלבי הפרויקט מתחילתו ועד סופו זה נעשה ע”י ביקורי פתע, צילומי התקדמות ותיעוד מלא של העבודה.

בנוסף, כל מערכת האינסטלציה מצולמת וזאת על מנת להיערך למקרים של נזקי אינסטלציה עתידיים כתוצאה מבלאי, על מנת לזהות את מיקום מערכת האינסטלציה.

מה כולל פיקוח אינסטלציה?

פיקוח אינסטלציה כולל תיעוד ובקרה של קבלני האינסטלציה בנכס. הפיקוח נעשה באמצעות צילום ההתקדמות, ביקורי פתע בנכס ושיחות עם קבלני האינסטלציה במטרה להבין את תכנית העבודה שלהם.

התיעוד נעשה בכלים טכנולוגיים לדוגמת מצלמה טרמית, אשר נועדה לבחון את מערכת האינסטלציה בפעולה, צילום מערכת האינסטלציה לזיהוי מיקום המערכת במקרים עתידיים והכנת דוח הכולל מידע אודות החומרים בהם השתמשו הקבלנים לאורך העבודה. 

פיקוח אינסטלציה נכון, מתחיל מתחילתו של הפרויקט ועד סופו.

מהם ההכשרות של מפקח אינסטלציה?

ישנם מספר תעודות והסמכות אשר עלולות לסייע בבחירת מפקח האינסטלציה שלכם.

  • תעודת הסמכה על מערכות אינסטלציה, תשתיות מים וביוב.
  • תעודות הסמכה על כל סוגי הצנרת החדישים.
  • תעודת הסמכה מאתר לקויות בניה – מוסמך מטעם משרד העבודה.

עם זאת, תעודות לחוד והמלצות וידע לחוד. מומלץ לחקור את מפקח האינסטלציה ולהבין מהי רמת הידע שלו, האם יש פרויקטים שליווה ומיהם הלקוחות והפרויקטים אותם הוא פיקוח וניהול. אלה עלולים להעיד על המקצועיות והסמכותיות שלו.

זקוקים למפקח אינסטלציה? צרו איתנו קשר ונשמח להגיע ולייעץ לכם ולדאוג לשקט הנפשי שלכם לאורך כל הפרויקט ולאחריו.

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?