פיקוח בניה פרטית

בונים בית פרטי?

אתם צריכים מפקח בניה לבית פרטי שישמור עליכם!

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח בנייה לבתים פרטיים וניהול הפרויקט משלב החתימות ועד לחתימה הסופית.

אתם נכנסים להרפתקה ומתחילים לבנות את בית החלומות שלכם באופן פרטי. בהתחלה זה נשמע כמו פרויקט קטן ופשוט, אבל אחרי שמתחילים מבינים שמדובר בפרויקט גדול יותר. כל ההחלטות בבחירת קבלני המקצוע נמצאת בידיים שלכם ואתם מרגישים שאם היה לכם את העזרה הנדרשת, את היד המכוונת ואת היעוץ המקצועי, הפרויקט היה עובר הצורה הרבה יותר חלקה.

בדיוק בשביל זה, אשמורת עומדת מאחוריכם ומאפשרת לכם לשכור את שירותיו של מפקח בניה לבית פרטי. אז במקום לנסות ולעשות את העבודה לגמרי בעצמכם, תנו למומחים של אשמורת לקחת אתכם יד ביד ולעמוד בכל האתגרים בהצלחה

מהו פיקוח בניה פרטית?

בניית בית פרטי זו עבודה מורכבת, אשר עורכת כמה שנים טובות. אתם צריכים לבחור את קבלני הביצוע ורצוי גם לשלב לאורך התהליך מפקח בניה פרטית, אשר מכיר את התקנים, את עבודתם של קבלני המקצוע בשטח וידע לתת את היד המכוונת שתסייע לכם לעבור את הפרויקט בהצלחה. פיקוח בניה פרטית ימנע לכם ליקויים ויהפוך את כל התהליך ליעיל יותר, עם פחות “הפתעות” בדרך ויאפשר לכם לצלוח את הפרויקט עם כמה שפחות נזקים.

מפקח הבניה הוא זה שמוודא את עבודתם בשטח של כל בעלי המקצוע השונים, מאתר את הליקויים בזמן אמת ודורש בטיפול שלהם תוך כדי תנועה

האם יש חובה בפיקוח על בית פרטי?

כל בניה בארץ מחויבת לעמוד בהתאם לחוקי הבניה בישראל, אשר מתבצעת בהתאם להנחיותיו של מפקח בניה בשטח. פיקוח הבניה הוא חובה בהתאם לחוק ולכן כל בניה פרטית חייבת בפיקוח החל משלבי הבניה הראשוניים ועד לסיום הפרויקט.

בשביל מה צריך פיקוח על בניה פרטית?

כל פרויקט מצריך פיקוח בניה וזאת על מנת לוודא שהבניה בשטח מתבצעת כראוי, תוך עמידה בתקנים, בדרישות ובזמני הפרויקט. אתם צריכים מפקח בניה בשטח, שיוודא שהפרויקט מתבצע על הצד בטוב ביותר, תוך דגש על סטנדרטים גבוהים, בניה בטוחה ובטיחות המבנה לאורך שנים.

מפקח הבניה אחראי על תכנון הבניה, ופיקוח מלא על הפרויקט מתחילתו ועד סופו. תכנון נכון של המפקח יבטיח לכם בניה נכונה, בטוחה, ללא ליקויים מיותרים ועיכובים שנגרמים כתוצאה מכך.

פיקוח הבניה הוא תפקיד חשוב וסופר משמעותי אשר מחייב ניסיון רב שנים בתחום, מקצועיות ומיומנות בכל אחד מרבדי הפרויקט – צריך לעקוב ולדעת את תפקידו של כל אחד מקבלני המשנה לאורך הפרויקט.

מדוע חשוב לבחור מפקח בניה מקצועי?

לא משנה אם זה הבית הראשון שאתם בונים, השני או השלישי – אתם חייבים מפקח בניה מקצועי בשטח שיביא את הידע והמקצועיות שלו לתוך הפרויקט שלכם.

כל אנשי המקצוע בשטח מחויבים לתת את הדין לקבלן הביצוע ולמפקח הבניה בשטח ולכן נדרש במפקח בניה מקצועי שמכיר את עבודתם של כל אנשי המקצוע בשטח. מפקח הבניה מוודא את עבודתם של כל אנשי המקצוע, מאתר את הליקויים בזמן אמת ודורש לטפל בהם תוך כדי תנועה. זה יתן לכם את הביטחון שהפרויקט מתקדם כמו שצריך בצורה נכונה ושאתם יכולים להיות רגועים בשלבי האישורים הסופיים.

איך בוחרים מפקח בניה?

בחירת מפקח בניה לבית פרטי זו אחת ההחלטות החשובות ביותר בניהול הפרויקט שלכם, לכן חשוב מאוד לבדוק לעומק את ניסיונו המקצועי של מפקח הבניה, לדרוש המלצות, לדלות מידע אודות פרויקטים אותם פיקח אותו מפקח בניה רצוי ועם אלו חברות הוא עובד.

חשוב מאוד לפנות לאותם לקוחות איתם עבד המפקח ולבדוק האם עמד בלוחות הזמנים, האם התגלו ליקויים לאחר הבניה ואיך היו יחסי האנוש של אותו מפקח.

מומלץ גם לבדוק על אילו קבלני משנה ממליץ אותו מפקח ולחקור גם על אותם החברות.

דבר נוסף חשוב הוא לבדוק את זמינותו של מפקח הבניה לפרויקט שלכם. אם אתם מזהים כי מפקח הבניה אמון כרגע על יותר מ-4 פרויקטים, מומלץ לשקול לחפש מפקח אחר שיהיה זמין יותר אליכם ויוכל להגיע לנכס שלכם בהתאם לזמנים שהוגדרו.

האם מפקח הבניה צריך להיות לאורך כל שלבי הפרויקט?

חד משמעית כן! לא משנה אם מדובר בפרויקט קטן או גדול, מפקח הבניה צריך להיות נוכח בשטח לאורך כל שלבי הפרויקט ולא לפספס אף שלב לאורך הבניה. רק כך, יוכל להבטיח מפקח הבניה כי הוא עבר על עבודתם של אנשי המקצוע בשטח ואישר כי הכל מתנהל כשורה.

מפקח הבניה מוודא כי אנשי המקצוע משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר עבור הנכס שלכם וזאת במטרה להבטיח לכם שהתשתית תחזיק זמן רב, ולא תצטרכו להתמודד עם נזקים רבים תוך זמן קצר אחרי שהפרויקט מוכן.

בנוסף לחומרים ולתקינות העבודה של אנשי המקצוע, מפקח הבניה מצליב בין התוכניות לבין העבודה בשטח על מנת לוודא שאתם מקבלים את התוצאה המושלמת, בדיוק כמו שתכננתם ובדיוק כמו שדמיינתם.

מפקח בניה שאינו בעל הניסיון המתאים או הוותק הנכון לא יוכל לבצע את עבודתו בצורה טובה כפי שאתם מצפים ממנו וזאת בשל העובדה שהוא לא מנוסה מספיק במקרים בהם נדרשת התערבות ומציאת פתרונות תוך כדי העבודה.

מה חשוב לדעת על בניה פרטית לפני שמתחילים?

בניה פרטית, בקונוטציה הראשונית מזכירה לנו וילות, בתים פרטיים או בניינים קטנים, אך חשוב להבין שמדובר בכל פרויקט נדל”ני שחשבתם עליו. זה יכול להיות פרויקט למטרת מגורים, למטרת מסחר ועסקים או למטרות ציבוריות.

הליך הבניה מתחיל בסקירת הקרקעות או בחירת הקרקע. השלבים הראשונים מתחילים בבחירה של אדריכלים ומהנדסים שיתכננו עבורכם את תוכניות הבניה.

מפקח בניה פרטית יעבור על התוכניות, יכין כתבי כמויות ויגדיר את לקוחות הזמנים לאורך הפרויקט.

לאחר מכן, מגישים את התוכניות לרשות המקומית לקבל אישור לתחילת עבודה. לאחר האישורים, יש להתחיל לבחור את קבלני הביצוע שלנו תוך התייעצות עם מפקח הבניה, אשר יוודא שכל אנשי המקצוע מבינים את תפקידם בשטח וכי הם יכולים לבצע את הפרויקט כהלכה.

לקריאה נוספת על שלבי הליווי >>

מפקח הבניה הוא האיש שעומד איתכם ומלווה אתכם מהשלב הראשון ועד הגשת הפרויקט.

בואו נסכם רגע...

מפקח הבניה הוא הנציג שלכם בשטח. הוא בעל הסמכות המקצועית להנחות את קבלני הביצוע, לדווח לכם על מצב ההתקדמות ועל ליקויים שהתרחשו תוך כדי תנועה ומציאת הפתרונות לאותם הליקויים. מפקח הבניה אחראי על הכנת כתבי הכמויות ואספקתם לאנשי המקצוע בשטח על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם בצורה מהימנה.

אם אתם רוצים לצאת לדרך עם פרויקט בניה פרטית, אתם רוצים מפקח בניה של אשמורת שיעמוד מאחוריכם ויבטיח לכם עבודה טובה, איכותית – בדיוק כמו שדמיינתם.

חייגו עכשיו 054-4877927 לשיחה ראשונית עם מפקח בניה של אשמורת.

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?