פיקוח על שיפוצים

לקראת שיפוץ הבית?

אתם צריכים מפקח שיפוצים שיעמוד מאחוריכם!

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח שיפוצים וניהול השיפוץ משלב בחירת החומרים, קבלני ביצוע ועוד.

יופי! בשעה טובה החלטתם לשפץ את הבית.

אתם מעוניינים לשפץ את הבית או הדירה שלכם אבל יש לכם חששות? יש לכם המלצות על בעלי מקצוע – אבל אתם עדיין לא בטוחים וחוששים?

פניה לאיש מקצוע כמו מפקח שיפוצים מקצועי שהוא מומלץ תסייע לכם להשיג שקט נפשי ולדעת שיש מי שדואג לכם ועוזר לכם גם במהלך תקופת השיפוצים הלחוצה והמלאה בפחדים.

כל בעל בית או נכס יכול לחוש לחץ וחרדה רבים לפני תחילת עבודות השיפוץ וגם במהלכם. שיפוץ בית או נכס זה הוצאה כספית גדולה מאוד. אם אנחנו רוצים שעבודות השיפוץ על הנכס שלנו ישתלמו לנו, חשוב שנעשה אותם נכון. באופן טבעי, קשה לרובנו לדעת לבד האם עבודות השיפוץ בנכס שלנו תקינות או לא – מפקח על עבודות שיפוץ יוכל לסייע לנו לדעת בוודאות שעבודות השיפוץ הן באיכות גבוה ותקינות.

מהו תפקידו של מפקח שיפוצים?

תפקידו המקצועי של מפקח שיפוצים הוא להתמצא ולהיות בקיא בכל מה שקשור לעבודות השיפוץ שלנו ולביצוע שלהן בפועל. מפקח שיפוצים חייב להתמצא בחוזה שלנו מול הקבלן המבצע של עבודות השיפוץ, העבודה מול הספקים השונים של העבודות וגם העבודה מול האדריכל והמהנדסים האחראיים על הפרויקט.

בין תחומי האחריות של המפקח ניתן לכלול:

  • בדיקה אודות רמת עבודות השיפוץ, איכות העבודה של השיפוץ ועמידה בלוחות הזמנים של הקבלן.
  • המפקח על עבודות השיפוץ חייב להכיר הפניות רלוונטיות לחנויות של ספקים שונים כמו כלים סניטריים, קרמיקות, ארונות וכדומה…, מבחינת האמינות, המחיר ואיכות המוצרים. 
  • תפקיד נוסף של מפקח העבודות על השיפוץ הוא להיות אחראי על איכות העבודה ורמת הבטיחות שלה גם מול השכנים של הנכס שלנו, כולל שמירה על עבודה מסודרת ונקייה.

מי יכול להיות מפקח על שיפוצים?

מי שרשאי להיות מפקח על שיפוצים לרוב הוא מהנדס בניין. כאשר אנחנו רוצים שהפיקוח על עבודות הבנייה והשיפוץ של הבית שלנו יהיה איכותי, כדאי לנו לשכור מהנדס בניין מקצועי או לפחות עורך דין מומחה שיהיו אחראיים עליו. יש להבדיל בין פיקוח משפטי על העבודות והשמירה על כך שכל החוזים אודות העבודה ימולאו ובין ההיבט הבטיחותי והמקצועי של פיקוח על העבודות מבחינה הנדסית. עבודות שיפוצים ללא פיקוח – יכולות לסכן אותנו ולעלות לנו ביוקר, גם ברמה הכלכלית וגם ברמה הבטיחותית.

למה כדאי לשכור מפקח שיפוצים מבחינה כלכלית?

אחת הבעיות הגדולות ביותר של כל עבודות שיפוץ היא חריגה מהתקציב. כמעט, בביצוע של כל עבודות שיפוץ תהיה חריגה מהתקציב הראשוני שנקבע. אם אנחנו רוצים שהחריגה מהתקציב בעבודות השיפוץ שלנו תהיה זניחה, כדאי לנו לבחור לעבוד בזמן השיפוץ עם מפקח מקצועי. המפקח יוכל לפקח על צוותי העבודה בשיפוץ ולוודא שהם עושים הכול על מנת לעמוד בתקציב. חריגה גדולה מהתקציב – היא לא תמיד צפויה (בגלל תקלות או ליקויים טכניים במבנה), אך כאשר יש בעל מקצוע ששומר על הכסף שלנו בפועל, אנחנו יכולים להרגיש בטוחים יותר.

בסופו של דבר, ביצוע עבודות שיפוץ יכול לסייע לנו לשפר את איכות החיים שלנו. כאשר אנחנו מבצעים עבודות שיפוץ ואנחנו לא חוששים מכך וחשים לחץ, מפקח מקצועי על בנייה שהוא מהנדס או עורך דין יכולים לסייע לנו מאוד. כאשר אנחנו משפצים את הבית או נכס אחר שלנו, חשוב מאוד שנדע לשלוט בהוצאת הכספים שלנו וגם על העבודה שהעבודות בשטח חייבות לשמור על הבטיחות שלנו ושל הנכס שלנו בפועל.

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?