פיקוח תשתיות

התשתית שלכם צריכה אותנו

מפקח תשתיות שעומד מאחוריכם!

חברת אשמורת מספקת שירותי פיקוח תשתיות ופיקוח בניה על ידי צוות מקצועי ומנוסה, אשר יבטיח תשתית מדויקת שמתאימה לפרויקט שלכם.

צוות המשרד כולל מהנדסים מוסמכים, הנדסאים, אדריכלים ואנשי מקצוע אשר יבטיחו פיקוח מקצועי, ייעוץ וליווי לאורך הפרויקט.

פיקוח תשתיות

כל מבנה, או כל תכנון עירוני כולל בתוכו תשתית המונחת מתחת לכל המבנים הנמצאים באותו היישוב. יש צורך בהקמת תשתיות ביוב, מים, חשמל, תחבורה או כל תשתית אחרת אשר מחייבת באישורים ובתוכניות בניה מדויקות.

הקמת תשתית לפרויקט כוללת בתוכה תחומים שונים ומגוונים, אשר חייבים את הקורלציה ביניהם, תוך וידוא שהם ממוקמים על פי תכנית הקונסטרוקציה שלהם בהתאם לתוכניות השונות – תכנית הבניה, תוכנית המועצה וכדומה.

פיקוח תשתיות - עבודה של מקצוענים בלבד

פיקוח תשתיות הינה משימה מורכבת, הדורשת פיקוח והבנה בתחומים רבים ומגוונים ולכן חשוב מאוד לוודא כי עבודת הפיקוח מופקדת על חברה מקצועית ומנוסה, על ידע רב בכל תחומי הפיקוח ובעל מסוגלות לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

אנו באשמורת פיקוח בניה ותשתיות מספקים שירות מקצועי, אמין ואיכותי על ידי בעלי מקצוע מתחומים שונים, עם ניסיון רב בעבודה בשטח ובעבודות פיקוח בפרט.

מהו פיקוח תשתיות?

פיקוח תשתיות דורש תיאום והתאמה מלאה בין פרויקטים מגוונים בתחומים שונים. כל אחד מהפרויקטים צריך לעשות בצורה הטובה ביותר על מנוע כשלים בעתיד. הקונסטרוקציה של כל אחד מהפרויקטים הללו חייבת להתבצע בהתאם לתקנות התכנון והבניה השונות.

בשורה התחתונה – אין מקום לטעויות.

כל המשימות בשטח צריכות להיעשות בצורה הטובה ביותר והמדויקת ביותר. כל סטייה קלה עלולה להוביל לתקלות, אי התאמות בתהליך הבניה ובמקרים קיצוניים אף לסכן חיי אדם.

פיקוח תשתיות - עניין משפטי לכל דבר

כשלים בתהליך בניית התשתיות, עלול להוביל להליך משפטי לפי חוק. חברת הפיקוח על התשתיות שלכם היא למעשה אחת הבחירות החשובות שלכם שאסור להקל עליה ראש כלל. בחירת חברת פיקוח תשתיות צריכה להיעשות על ידי בחינה של מערך אנשי הפיקוח אשר ידעו לתת מענה ובעלי הידע בכל אחד מתחומי הפיקוח על התשתיות וזאת על מנת להבטיח פיקוח מדויק ואיכותי.

מפקח תשתיות הוא למעשה חלק ממערך הבקרה והאיכות של העבודה בשטח ולכן המשרד שתבחרו לניהול התשתית שלכם הוא קריטי.

אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שקט, הן ברמת הבטיחות והן ברמה המשפטית – צרו איתנו קשר. אנחנו באשמורת מעסיקים אנשי מקצוע מכל תחומי התשתיות, בעלי ניסיון בשטח וניסיון רב בפיקוח. בנוסף, עומדות לרשותנו 4 חברות בת בתחומים שונים אשר יבטיחו לכם פיקוח אמין ומדויק.

כל תכנון עירוני דורש פיקוח תשתיות

תכנון עירוני הינו תכנון המכיל בתוכו את כל התשתיות הנדרשות במרחב העירוני. התכנון כולל בתוכו התייחסות לתשתית הביוב, תשתיות החשמל, תשתיות המים ותשתיות התחבורה.

כל התשתיות הנ”ל צריכות להיות מוקמות בהתאם לחוקי תכנון ובניה, אחרת התוכנית שלכם לא תאושר.

פיקוח תשתיות נועד להבטיח עבודה מדויקת, הכוללת הלימה וסכנון מלא בין כל אותם תשתיות הכלולות בתוכנית ולכן הליך הפיקוח חייב להיות מנוהל על ידי אנשי מקצוע מנוסים בכל אחד מתחומים אלה.

החשיבות של פיקוח תשתיות

הציפיה שלנו למצוינות מצריכה מאיתנו לפעול תמיד לפי תקנות וחוקי הבניה עבור הפרויקט, בכל אחד מסוגי התשתיות הכלולות בו. פיקוח הבניה נותן לכם עין נוספת על עבודת הקבלנים בשטח, שלעיתים נוטים להקל על עצמם במקרים רבים לאורך הקמת התשתיות הללו – דברים שעלולים להוביל לנזקים רבים לאורך הפרויקט.

חייבים להבין – פיקוח תשתיות אינו מקום להקל ראש. אנשי המקצוע שמפקחים על התשתיות חייבים להיות כאלו הפועלים עפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר והמחמירים ביותר, ללא עיגול פינות וללא הקלות.

אם אתם רוצים פיקוח תשתיות מקצועי, איכותי ומדויק. אתם נמצאיפ במקום הנכון!

צרו איתנו קשר, ונשמע לסייע.

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור לך?
היי 👋 כאן שלומי מחברת נווה אשמורת.
איך אפשר לעזור?